Polyclinique privée de santé bucco-dentaire Hira à Bursa

La polyclinique de santé bucco-dentaire Hira, l'une des polycliniques dentaires privées de Bursa, fournit des services dans les arrondissements de Yıldırım et Nilüfer de Bursa depuis 2015.

Nos Principaux Traitements

Elle fournit des services dans de nombreux domaines tels que les traitements dentaires en dormant, les applications d'implants, la conception numérique du sourire, le placage stratifié E-Max (feuille de porcelaine), la plaque transparente, l'orthodontie et la dentisterie pédiatrique dans ses succursales de Mesken et Esentepe.

Gardez à L'esprit

Non. Les patients porteurs d'implants n'ont aucun problème lorsqu'ils subissent une IRM ou passent à travers des appareils à rayons X.

Les patients qui seront traités par anesthésie générale et sédation doivent être à jeun 6 à 8 heures avant de se présenter à l'intervention.

On ne doit pas manger et boire pendant 2 heures après les interventions de l'obturation, de l'extraction dentaire, du traitement du canal radiculaire, du collage des dents et toutes les opérations chirurgicales.

W-Rendez-vous

Pour prendre rendez-vous, vous pouvez rapidement prendre rendez-vous à l'heure qui vous convient le mieux en nous contactant via notre ligne d'entreprise Whatsapp ou en appelant notre clinique.

W-Rendez-vous
Notre Processus

1. Envoyez-nous votre demande de rendez-vous depuis la fenêtre de message de Whatsapp qui s'ouvre en cliquant sur le bouton ci-dessous.
2. Évaluons ce que vous voulez et revenons vers vous rapidement.
Venant de Toi

Sercann _ck_
2022-09-01
Dişimde kırık oluşmuştu. Dolgu için gittiğimde çekilen röntgen sonucu dişimin çürüdüğünü kanal tedavisi yaptırmam gerektiği ortaya çıktı. Kısa sürede tedaviye başladık ve dolgu ile süreci tamamladık. Daha önce de kanal, dolgu ve kaplama tedavisini Hira diş kliniğinde aldığım için çok rahat bir süreç olacağına emin olarak tedavimi yaptırdım. Doktorum Dt. Şeyma hanıma asistanına ve hasta kabul-danışma ekibine çok teşekkür ederim.
Dilek TURHAN
2022-08-30
Şeyma Hanım ve Halil İbrahim Bey emeğinize sağlık. Son derece rahat,konforlu, incelikle gerçekleştirdiğiniz işiniz ve yaklaşımınızla,diş temizliği ve dolgu işlemlerinin herbirinden sonra dişlerimin daha sağlam olduğu hissidini yaşadım.Dis çekimi kısa ve sıfır acı ile gerceklesti.Cok teşekkür ederim.
Melih Yılmaz
2022-08-30
Enes hocamız derin bir çürüğüme dolgu yaptı. Gerek hijyendeki kusursuzluğu gerek dişimde belli bile olmayan dolgu çok iyiydi. Kendisine çok teşekkür ediyorum herkes hiç şüphe etmeden ağız sağlığını emanet edebilir 👌👍
Nihal Öksüz
2022-07-29
Uzun süredir geçmeyen diş ağrılarım için birçok klinik gezdim yoğun ağrılar yaşadığım bazı dönemlerde tam teşhis konulmadı. Geçmeyen diş ağrılarımdan sağlam dişlerimden kayıp yaşadım. Uzun araştırmalardan sonra tavsiye üzerine geldiğim Halil İbrahim bey ilk seferde net teşhisi koydu ve ağrılarının kaynağının diş sıkma ve çene eklem problemi olduğunu öğrendim. Hızlı bir şekilde tedavi sürecine başladık çene kaslarıma botoks uygulandı gece plağı ve ilaç tedavisine başladı. Bu süreçte ağrılarım gün geçtikçe azaldı öncelikle bilgisine ve eline emeğine sağlık herşey için teşekkürler. Ayrıca klinik çalışanlarının güler yüzleri için teşekkür ederim.
Ceren Doğan
2022-07-16
Çocukluğumdan beri çarpık olan dişlerim için uzun araştırmalar sonucu, çok temiz ve nezih bulduğum Hira Diş Polikliniği’ne gitmeye karar verdim. Asla tel taktırmak istemiyordum ve kısa sürede sonuç alacağım bir tedavi planlamasına ihtiyacım vardı, bu noktada da doktorum Enes Bey ile birlikte zirkonyum yapılmasına karar verdik. Süreç yaklaşık 2 ay gibi kısa bi sürede beklediğimden kolay ve ağrısız bir şekilde tamamlandı. Sonuç ise beklediğimin kat kat üstünde oldu,artık inci gibi dişlere ve şahane bir gülüşe sahibim☺️ Doktorum Enes Bey’e yoğun ilgisi,emeği ve hassasiyeti için teşekkür ediyorum🤗
Zohal Womi
2020-11-08
Dr. Yildirim and his team are very friendly and very competent. Treatment went smoothly. highly recommended !
Talip Caylar
2020-11-05
We are very satisfied with the treatment. Thanks a lot for doctor Ridvan Yıldırım. Very professional oral care centrum. Thanks to all.
Barry Hasturk
2019-10-14
After reviewing all the positive reviews online my wife and I decided to visit the Hira Clinic whilst on our vacation from Australia. My wife needed a filling replaced and also wanted a quote for some dental implants. We were consulted by Mr Halil Ibrahim Onal. Mr Halil was very informative and answered all our questions thoroughly regarding the procedure. We felt confident enough to proceed and within a couple of days my wife had phase 1 of her implants completed. The result so far has been successful. We are due back in 3 months to complete phase 2 of the procedure and I will post an update once completed.

Notre équipe de dentistes
Hakan_Cicekdag-1-e1640677994115
Hakan Çiçekdağ

Clinique Mesken

Gamze_Turk-e1640677977644
Gamze Türk

Clinique Mesken

Furkan_Eroglu-e1638381250196
Furkan Eroğlu

Clinique Mesken

Ridvan_Yildirim-e1640677940867
Rıdvan Yıldırım

Mesken | Esentepe

Halilibrahim_Onal-e1640677911356
Halil İbrahim Önal

Mesken | Esentepe

hiradis-e1648645454624
Mehmet Enes Altın

Clinique Mesken

Seyma_Nur_Turkan-e1640678060595
Şeyma Nur Türkan

Clinique Mesken

Mehmet_Furkan_Turkan-e1640678043708
Mehmet Furkan Türkan

Clinique Mesken

Kagan_Kalyoncu-e1640678032731
Kağan Kalyoncu

Clinique Mesken

Ilker_Zeki_Sagir
İlker Zeki Sağır

Clinique Mesken