Bursa Hira Diş | Bursa Özel Diş Kliniği | Bursa – English

Bursa Private Hira Oral and Dental Health Polyclinic

Hira Oral and Dental Health Polyclinic, one of the private dental polyclinics in Bursa, has been serving in Yıldırım and Nilüfer districts of Bursa since 2015.

mask-e1638276571430
Covid-19
Wearing a Mask is Mandatory
hijyen-e1638276439924
Hygiene
A Clean Environment
kurulus-e1638276227920
Foundation
We started service in 2015

Our Main Treatments

In the Mesken and Esentepe branches, services are provided in many areas such as dental treatments after anesthetizing, implant applications, digital smile design, E-Max lamina (leaf porcelain), transparent plaque, orthodontics, and pediatric dentistry.

Keep in Mind

No. Implant-applied patients do not have any problems while undergoing MRI or passing through X-Ray devices.

Patients who will be treated by anesthetizing with general anesthesia and sedation should come hungry for 6-8 hours before the procedure.

Patient should not eat and drink for 2 hours after filling, tooth extraction, root canal treatment, tooth bonding, procedures and all surgical operations.

W-Appointment

To make an appointment, you can quickly make an appointment at the most convenient time for you by contacting us via our Whatsapp corporate line or by calling our clinic.

W-Appointment
Process

1. Please send us your appointment request from the Whatsapp message window that opens by clicking the button below.
2. Let's evaluate yout request and get back to you quickly.
Comments From You

Sercann _ck_
2022-09-01
Dişimde kırık oluşmuştu. Dolgu için gittiğimde çekilen röntgen sonucu dişimin çürüdüğünü kanal tedavisi yaptırmam gerektiği ortaya çıktı. Kısa sürede tedaviye başladık ve dolgu ile süreci tamamladık. Daha önce de kanal, dolgu ve kaplama tedavisini Hira diş kliniğinde aldığım için çok rahat bir süreç olacağına emin olarak tedavimi yaptırdım. Doktorum Dt. Şeyma hanıma asistanına ve hasta kabul-danışma ekibine çok teşekkür ederim.
Dilek TURHAN
2022-08-30
Şeyma Hanım ve Halil İbrahim Bey emeğinize sağlık. Son derece rahat,konforlu, incelikle gerçekleştirdiğiniz işiniz ve yaklaşımınızla,diş temizliği ve dolgu işlemlerinin herbirinden sonra dişlerimin daha sağlam olduğu hissidini yaşadım.Dis çekimi kısa ve sıfır acı ile gerceklesti.Cok teşekkür ederim.
Melih Yılmaz
2022-08-30
Enes hocamız derin bir çürüğüme dolgu yaptı. Gerek hijyendeki kusursuzluğu gerek dişimde belli bile olmayan dolgu çok iyiydi. Kendisine çok teşekkür ediyorum herkes hiç şüphe etmeden ağız sağlığını emanet edebilir 👌👍
Nihal Öksüz
2022-07-29
Uzun süredir geçmeyen diş ağrılarım için birçok klinik gezdim yoğun ağrılar yaşadığım bazı dönemlerde tam teşhis konulmadı. Geçmeyen diş ağrılarımdan sağlam dişlerimden kayıp yaşadım. Uzun araştırmalardan sonra tavsiye üzerine geldiğim Halil İbrahim bey ilk seferde net teşhisi koydu ve ağrılarının kaynağının diş sıkma ve çene eklem problemi olduğunu öğrendim. Hızlı bir şekilde tedavi sürecine başladık çene kaslarıma botoks uygulandı gece plağı ve ilaç tedavisine başladı. Bu süreçte ağrılarım gün geçtikçe azaldı öncelikle bilgisine ve eline emeğine sağlık herşey için teşekkürler. Ayrıca klinik çalışanlarının güler yüzleri için teşekkür ederim.
Ceren Doğan
2022-07-16
Çocukluğumdan beri çarpık olan dişlerim için uzun araştırmalar sonucu, çok temiz ve nezih bulduğum Hira Diş Polikliniği’ne gitmeye karar verdim. Asla tel taktırmak istemiyordum ve kısa sürede sonuç alacağım bir tedavi planlamasına ihtiyacım vardı, bu noktada da doktorum Enes Bey ile birlikte zirkonyum yapılmasına karar verdik. Süreç yaklaşık 2 ay gibi kısa bi sürede beklediğimden kolay ve ağrısız bir şekilde tamamlandı. Sonuç ise beklediğimin kat kat üstünde oldu,artık inci gibi dişlere ve şahane bir gülüşe sahibim☺️ Doktorum Enes Bey’e yoğun ilgisi,emeği ve hassasiyeti için teşekkür ediyorum🤗
Zohal Womi
2020-11-08
Dr. Yildirim and his team are very friendly and very competent. Treatment went smoothly. highly recommended !
Talip Caylar
2020-11-05
We are very satisfied with the treatment. Thanks a lot for doctor Ridvan Yıldırım. Very professional oral care centrum. Thanks to all.
Barry Hasturk
2019-10-14
After reviewing all the positive reviews online my wife and I decided to visit the Hira Clinic whilst on our vacation from Australia. My wife needed a filling replaced and also wanted a quote for some dental implants. We were consulted by Mr Halil Ibrahim Onal. Mr Halil was very informative and answered all our questions thoroughly regarding the procedure. We felt confident enough to proceed and within a couple of days my wife had phase 1 of her implants completed. The result so far has been successful. We are due back in 3 months to complete phase 2 of the procedure and I will post an update once completed.

Our Dentist Staff
Hakan_Cicekdag-1-e1640677994115
Hakan Çiçekdağ

Mesken Clinic

Gamze_Turk-e1640677977644
Gamze Türk

Mesken Clinic

Furkan_Eroglu-e1638381250196
Furkan Eroğlu

Mesken Clinic

Ridvan_Yildirim-e1640677940867
Rıdvan Yıldırım

Mesken | Esentepe

Halilibrahim_Onal-e1640677911356
Halil İbrahim Önal

Mesken | Esentepe

hiradis-e1648645454624
Mehmet Enes Altın

Mesken Clinic

Seyma_Nur_Turkan-e1640678060595
Şeyma Nur Türkan

Mesken Clinic

Mehmet_Furkan_Turkan-e1640678043708
Mehmet Furkan Türkan

Mesken Clinic

Kagan_Kalyoncu-e1640678032731
Kağan Kalyoncu

Mesken Clinic

Ilker_Zeki_Sagir
İlker Zeki Sağır

Mesken Clinic

~İ M P L A N T O L O G Y~

@drhalilibrahim
@hiradisesentepe
@hiradispoliklinigi

#hiradiş #çenecerrahisibursa #bursaimplant #implanttedavisi #bursagülüştasarımı #bursadişhekimi #kistoperasyonları

Multidisipliner bir vaka💪

✔️Hastamız dişlerindeki düzensizlik ve renk bozukluğundaki şikayetle kliniğimize başvurdu.

✔️Fotoğraflar ve dijital ölçüler üzerinde yaptığımız çalışmalar sonucu hastamıza şeffaf plak ortodonti tedavisi ve sonrasında lamine (yaprak porselen) planladık.

✔️Mevcut çarpışıklık ile lamine uygulamasında over(fazla) bir kesim yapılacak ve estetik parametreleri bozacaktı. @şefafplakortodonti ile yaklaşık 3 aylık bir tedavi sürecini tamamladıktan sonra , hastamızın isteği doğrultusunda dijital mock up hazırlanıp hastamıza dişlerinin bitim aşamasında nasıl görünebileceği aktarılmış oldu. Aynı zamanda fonksiyonel testi de bu aşamada ağız içinde yapmış olduk.

✔️Hastamızın onayını da aldıktan sonra minimal preparasyonumuzu yapıp lamineleri tamamladık.

✔️Uzun fakat hastamızın sabrı ile de keyifli bir tedaviyi bitirdik..

@hiradispoliklinigi
@hiradisesentepe
@seffafplakortodonti
@dtridvanyildirim
@dt.mfturkan
@drhalilibrahim

#hiradiş #bursadiş #bursadişhekimi #gülüştasarımı #gülüşestetiği #laminediş #lamineyaprakdiş #dijitalgülüştasarımı #dijitalsmiledesing #cerrahidişhekimliği #dentalsmiledesign #dentalimplants ##dentistry #dentalclinic #dentaltreatment

Korku, panik, bulantı ve özel sebeplerden dolayı tedavi olamayan hastalarımızın genel anestezi altında daha konforlu bir şekilde tedavilerini gerçekleştirmekteyiz.

@hiradispoliklinigi
@hiradisesentepe
@dtridvanyildirim

#hiradiş #bursadişhekimi #bursaçocukdişhekimi
#genelanestezialtındadiştedavisi #genelanestezidolgu
#genelanestezidişçekimi #dentistry #dentalfotography

Dişlerindeki görünümden rahatsız olan hastamız için zirkonyum kron ve köprülerle doğal görünümü yakalamaya çalıştık.

Daimi diş eksiliği bulunan ve bu eksikliğin yerini alan çürük süt dişini çekip doğal bir çıkış profili oluşturduk.

Düzensiz olan diş etini tekrar seviyeledik.

Hastamızın gayreti ve uyumu ile planlanan iyileşme tamamlandı ve sonuç memnun edici.@hiradispoliklinigi
@hiradisesentepe
@dt.mfturkan
@drhalilibrahim

#hiradiş #bursadiş #bursaçocukdişhekimi #bursagülüştasarımı #dentalimplants #dentalsmiledesign #implantology #implantdiş #lamineyaprakdiş #laminediş #gülüşestetiği #dentalcare #dentalclinic #dişhekimi

~D E N T I S T R Y~

@hiradispoliklinigi
@hiradisesentepe
@iremevirgencicekdag

#hiradiş #bursadişhekimi #bursadişhekimleri #bursaçocukdişhekimi #gülüşestetiği #gülüştasarımı #dentistry #dentalsmiledesign #dijitalsmiledesing

Tam dişsizlik durumunda, alt ve üst çeneye uygulanan implantlar ile kısa sürede güzel bir gülümsemeye sahip olabilirsiniz.

Digital Smile Designe by @dt.hakancckdg İmplantology by @drhalilibrahim

@hiradisesentepe
@hiradispoliklinigi

#hiradiş #bursadişhekimi #bursadiş #estetikdişhekimliği #gülüşestetiği #gülüştasarımı #dentalsmiledesign #dentistry #dijitaldentistry #dijitalgülüştasarımı #laminediş #lamineyaprakdiş #zirkonyumdiş #zirkonia

Ziyaretimize gelen miniklerimize öncekikle ağız sağlığını ve diş bakımının önemini anlattık. Akabinde miniklerimizin genel ağız ve diş muayenesi gerçekleştirildi.

@hiradispoliklinigi
@hiradisesentepe
@byzakrdnz
@dt.gamzeturk
@iremevirgencicekdag

#hiradiş #bursaçocukdişhekimi #bursadişhekimi #bursadiş #anaokuluziyareti #ağızvedişsağlığı #yeniufuklaranaveilkokulu

~D E N T I S T R Y~

@hiradispoliklinigi
@hiradisesentepe
@byzakrdnz

#hiradiş #bursadişhekimi #bursadişhekimleri #bursaçocukdişhekimi #gülüşestetiği #gülüştasarımı #dentistry #dentalsmiledesign #dijitalsmiledesing